MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6057221
nr 605 7221
Stolar
4 st, Björk, 1800-tal
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 19:35:01
300 kr
350 kr
650 kr
900 kr
1.000 kr